Je možné aby Carlos Slim Helú a Bill Gates nebyli nejbohatší muži světa?

je přece hodně lidí co obchodují „na černo“ a o těch se neví, kolik mají peněz. Je tedy možné aby měli více než tito velikáni?

Nejlepší odpověď
Terryle

možný to klidně je. Prvního pána neznám. Gates si vydělal relativně normálníma věcma… a myslím, že se to nemá kam hrabat na takový věci jako zbraně, drogy a hlavně ropa. Pokud si něco nepletu, tak nejbohatší lidi světa jsou právě bohatí arabští ropní magnáti…