jjj123456789

Je možné, aby Bůh stvořil předmět tak těžký, že ho nezvedne?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud věříte, tak víte, že bůh stvořil svět se vším všudy. Těžké kameny či skály přece nemusel zvedat. stačila jeho slova – budiž to a to … a bylo to.

Pokud jste nevěřící, není třeba se divit. Když sám něco vyrobíte, vytvoříte, utvoříte, tedy „stvoříte“, nikoliv slovem, ale rukama nebo pomocí stroje, rovněž obrovský předmět či věc určitě nezvednete. Co z toho plyne?

Další odpovědi
Funna

vzhledem k tomu, že bůh nic nestvořil, tak nemusí ani nic zvedat…

a pokud na nějakou pohádku o stvoření světa za 7 dní věříš, tak bys mohl vědět, že pánbůh je všemocný, tudíž dokáže všechno a nic pro něj není překážkou…

anonym

žádný bůh neexistuje,takže nemohl nic stvořit,asi tak

Roman71

Jeho moc a tvořivá síla je neomezená. Ale aby vytvořil tak těžký předmět, že by ho sám nedokázal unést je nepravděpodobné.
Doplňuji:
Bůh je duchovní bytost, nemá svaly ani kosti.