Avatar uživatele
mimoň

Je možné aby bojovnice napadala skaláru?

Našla jsem dnes ráno černou skaláru jak má zřejmě užrané šupiny (stříbrné lysinky na těle). A když mám bojovnici tak „roztahuje“ ploutve a pod žábrama taky. Je možné že ji takhle napadá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Je to možné, dokonce velmi pravděpodobné.
P.S.: proč si myslíš, že má takový název ?? 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Bojovnice by dle mého názoru neměla být dohromady se skalárem. Mám jednu bojovnici samostatně v akváriu.

Citace z Wiki :
„Bojovnice se dobře hodí do společenských nádrží, ale pouze ke klidným a neagresivním druhům, které bojovnicím nebudou okusovat jejich dlouhé ploutve a současně nemohou být pro bojovnice vizuálním rivalem, jako třeba některé cichlidy (např. známé skaláry). Ani malé rybky nejsou vhodným společníky, protože by bojovnicemi mohly být považovány za potravu“.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bo­jovnice_pestr%C3%A1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Je to téměř jisté. Bojovnice a skalára není vhodná kombinace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SouthMallow

Tak a dost ! Docela mě štve to , že ten co má na „Odpovědi.cz“ větší " hodnost " má skoro ve všem přednost , příklad : Před pár týdny jsem odpověděl na otázku , stručně a krátce , za dva dny přibila další odpověď zlatého „přizdisráče“ a mezitím co já neměl ani jeden palec , on během pěti minut jich dostal rovnou sedm . Nejde mi o úspěšné odpovědi , ale o princip , jak mu všichni lezou do „prdelky“. A nebo otázky tohoto tipu „Kdysi dávno – BAN“ což bylo u jedné otázky o Velikonocích " co jste si neobvyklého vykoledovali ? " To si vážně myslí , že Velikonoce jsou jen jednou , NEBO MAZÁNÍ OTÁZEK KVŮLI JEJICH EGU , NEBO POTĚŠENÍ , NEVÍM KVŮLI ČEMU , ALE BYLO MI SMAZÁNO DOST DŮLEŽITÝCH OTÁZEK A HNED SE PTÁM , UHODNĚTE , KDO TOHLE SMAŽE !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek