Je možné, aby admin odpověděl mailem na zde položenou otázku?

Otázky i odpovědi tu občas mizí. Nežádal jsem admina, ani otázka nebyla tak směřována. Co se stalo, sluneční skvrny, dobrá konstalace hvězd? Každopádně díky za odpověď.
-
Pro některý, jiná volba v anketě není. Můžete použít debatu pod otázkou na svou odpověď.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

Případ od případu

Tak já bych řekla, že on odpovídá jen některým. Myslím si, že těm, co se zeptají slušně. Mi už dokonce i vrátil otázku, obhájila jsem ji její opakování:-)))
Já mu zde otázku nepokládala, tak nevím, zda by odpověděl, ale na email mi většinou odpoví. odmítá mi ale sdělit, kdo navrhl smazání, což nechápu. Přece je ten mazal svéprávný a nemá se proč za svůj názor stydět.
Jednou jsem ho žádala o smazání mé diskuze přímo v diskuzi a také mi vyhověl:-)))

Další odpovědi
dudu

Ne

anonym

Ano

Proč by to nebylo možné?
Není to ale´jisté´.
😉

anonym

5z, nepočítám automatický mejl.

annas

Chápu dobře? Přímo na tvůj mail poslal odpověď? Je vidět, že si admin všímá, reaguje, komunikuje. To považuji za správné.
Zlepšení proti minulosti. 🙂

zzzzz

on se mnou i normálně komunikuje, také nemyslím ten automatický kde ti přijde „důvod ostatní“ Odepsala jsem a normálně mi odepsal.

zzzzz

jsem udělila špatně nominaci v tvé otázce, tam jak Marsi odpovídala o carech, a napsala jsem to do diskuze, no a je to opraveno, takže reaguje 🙂