Avatar uživatele
anonym

Je možné, aby admin odpověděl mailem na zde položenou otázku?

Otázky i odpovědi tu občas mizí. Nežádal jsem admina, ani otázka nebyla tak směřována. Co se stalo, sluneční skvrny, dobrá konstalace hvězd? Každopádně díky za odpověď.
-
Pro některý, jiná volba v anketě není. Můžete použít debatu pod otázkou na svou odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Případ od případu

Tak já bych řekla, že on odpovídá jen některým. Myslím si, že těm, co se zeptají slušně. Mi už dokonce i vrátil otázku, obhájila jsem ji její opakování:-)))
Já mu zde otázku nepokládala, tak nevím, zda by odpověděl, ale na email mi většinou odpoví. odmítá mi ale sdělit, kdo navrhl smazání, což nechápu. Přece je ten mazal svéprávný a nemá se proč za svůj názor stydět.
Jednou jsem ho žádala o smazání mé diskuze přímo v diskuzi a také mi vyhověl:-)))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano

Proč by to nebylo možné?
Není to ale´jisté´.
😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

5z, nepočítám automatický mejl.

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Chápu dobře? Přímo na tvůj mail poslal odpověď? Je vidět, že si admin všímá, reaguje, komunikuje. To považuji za správné.
Zlepšení proti minulosti. 🙂

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

on se mnou i normálně komunikuje, také nemyslím ten automatický kde ti přijde „důvod ostatní“ Odepsala jsem a normálně mi odepsal.

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

jsem udělila špatně nominaci v tvé otázce, tam jak Marsi odpovídala o carech, a napsala jsem to do diskuze, no a je to opraveno, takže reaguje 🙂

před 3643 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek