Reezo

Je možná astrální projekce? Má někdo zkušenost nebo zná někoho kdo má zkušenost?

Předpokládá existenci takových „dimenzí“ v prostoru vesmíru, ve kterých může vědomí člověka nebo část jeho vědomí, pobývat a volně se pohybovat a to bez ohledu na přírodní zákony. Zastánci takové víry spojují své duchařské představy s virtuálními matematickými dimenzemi známými z fyziky, které popisují složité projevy nebodových hmotných částic v prostoru. Fyzika ani astronomie však nepřipouštějí možnost nehmotného „astrálního“ cestování. Například z důvodu omezení které jsou určeny teoríí relativity, pak pro nemožnost lokalizace a pohybu v prostoru něčeho nehmotného bez působení hmotných sil (gravitace, setrvačnost, hybnost) a pro nemožnost vnímání světa pro orientaci a komunikaci, bez hmotných orgánů

Jinak teorie relativity již neplatí.

Odpovědi
led

k „astrálnym“ otázkam pribudla ďalšia. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=astráln
skúste si najprv vyhľadať cez vnútorný vyhľadávač (vpravo so značkou lupy), prečítať nájdené odkazy a až potom dávajte, lepšie nedávajte, už zodpovedanú otázku.
Ak beriem za astrálnu projekciu moju fantáziu spojenú s pocitom, na otázku môžem povedať ano, môžem astrálne cestovať, môžem mať aj astrálnu projekciu založenú na mojich vidinách.
Niekedy aj „projektanti“(ni­elen technickí, ale aj projektanti krásnych zajtrajškov), či vedúci pracovníci vo svojich požiadavkách vychádzajú z akýchsi „astrálnych projekcií“, ktoré následne kladú na plecia svojich podriadených a nechápu, že títo pracovníci nechápu ich nadšenie.