Je morče vhodné pro alergiky?

Nejlepší odpověď
baghira

Záleží na druhu alergie. Pokud jsi alergický na borovicový pyl a ořechy, morče je v pohodě (a ty taky).
Pokud na zvířecí chlupy a seno, tak to bude problém.

Další odpovědi
SINGO

Nejspíš ne…

Ale existují… (v odkazu)

http://hobby.id­nes.cz/nahate-morcatko-skinny-je-idealni-pro-alergiky-fqb-/hobby-mazlicci.aspx?c=A090126­_134549_hobby-mazlicci_mce

hanulka11

můžeš si pořídit morčátko naháče, to je vhodné i pro alergiky

iwrana

Existují bezsrstá morčata,skiny.Ale i ty mají pár chloupků na čumáčku,ouškách a pacičkách.Ale minimálně.V něk­terých zdrojích se o nich píše,že jsou vhodné pro alergiky.Dopo­ručovala bych se poradit přímo s chovateli skinů.

samicek333

Určitě ne, pořádně líná a ještě k tomu by mělo mít dostatek sena, takže alergii nemusíte mít na morče, ale na to seno… Existuje ale i bezsrsté morče