Rozamunda

je moje věc jestli půjdu na diskotéku nebo ne ?

Doplňuji:
jsem plnoletá … píšu to jenom proto že mě na FB otravují jedni známí kteří jsou trochu snědší at´ jdu že bude sranda ale já jim můžu psát kolikrát chci že tam nejdu že na to nemám náladu a oni to nechápou … si je asi bloknu a bude … srát už mě věčně nebudou

Nejlepší odpověď
iceT

Oni jsou někteří lidi,kteří nejsou schopni pochopit ani akceptovat slovo NE,mám takové sousedy…pojď na kafe,nejdu,ale tak pojď,nejdu.....dej si pivo,nechci díky,ale tak si dej,ne fakt dík,fakt nechci,ale tak dej si…a tak dokola jak u blbečků na dvorečku…¨Stůj si za svým a pokud nikam jít nechceš,necho­ď.Pokud tě i nadále budou přesvědčovat tak jim neodepisuj,ig­norování je někdy nejlepší obrana.

Další odpovědi
Drap

Jestli jsi plnoletá, tak je to jen tvoje věc

anonym

A to ti tu máme diskotéku zakázat nebo povolit?
Doplňuji:
Drape, na diskotéku snad nemusí být plnoletá!

anonym

Máš pravdu, blokni je a budeš mít klid, když nechceš, tak nechceš a basta.

mikee.nikee

barabakan, také v tom hrají roli rodiče…

anonym

mikee.nikee, … jistě, máš pravdu, ale ty, osobně, poslouchal jsi rodiče na slovo i v plnoletosti ?!