Je moje sestra normální? Najde si kluka?

Moje sestra mě přijde ako strašně negativní osoba, je dost často protivná a strašně mě ve všem štve -.- například v tom že mluví dost sprostě, a je protivná a do všech se sere (omlouvám se, je to divné, o sestře říkám že je sprostá a sama sem,a le já vážně nevěděla jak to jinak výstižně nahradit to slovo). Kluka ještě neměla. Jen s jedním to vypadalo nadějně, poznala ho na tanečním, ale naší mamce se nelíbil a byla na sestru protivná (mamka) tak sestra s tím klukem přestala komunikovat. Je jí 19 let. Žije s námi s rodiči. Ne že bych ju vyháněla, (to ani nemlžu :D ) ale. prostě mě už tu docela vadí a překáží, jak je furt protivná, a všechny sekýruje (bratra aby si uklidil oblečení aby udělal to a to…) a na všechny ,,šťěká"
Doplňuji:
Pro vybavení, vypadá takto https://www.fa­cebook.com/ma­ky.smet?fref=ts

Nejlepší odpověď
iceT

Tvoje sestra je hezká holka.Že nemá kluka v 19?Žádný problém,to přijde,někdy dřív,někdy později.Moje sestra si taky našla přítele později než kolem dvacítky.
Třeba je tvoje sestra z něčeho nešťastná a proto kolem sebe štěká,se jí třeba zeptej,ale nemyslím si,že by s tebou chtěla svoje problémy rozebírat(nic ve zlém)
Akorát ti vytknu jednu věc,a to to,že bys tady neměla zveřejňovat fotky svých příbuzných.Sebe si vystavuj jak chceš,ale druhé snad jen s jejich souhlasem.Dovedeš si představit,jak by tě hnala,kdyby zjistila,že se tady cizích lidí ptáš na to,jestli je normální?
A pokud se mamince nelíbil ten kluk,asi měla dobrý čich.Pamatuj si,že maminka má vždy pravdu ohledně kluků-alespoň ta moje ji pokaždé měla.

Další odpovědi
anonym

Ještě musíš poslat Hanku Smetanovou,abychom to mohli posoudit.

klumprt

Odmaturuje, pak s pomocí boží odtáhne na vysokou a bude klid. Mám to z vlastní zkušenosti.

Nazdar Bazar

Bacha ať tě ségra nazažaluje za neoprávněné nakládání s osobními údaji.

anonym

Moje fíbíčko je trochu,jak bych tak řekl,exravagantní hm hm,ale jinak sister máš fajn,tedy co se vzhledu týče.
Doplňuji:
Na timeline(tak jde čas) je něco o 3.září 2012 jinak info není,manekýna inkognito,takže ne 30let,ale 3 roky.

anonym

Napíšeš toto o sestře i po 20-ti, 30-ti letech ?

střevo

snad nejseš tak vošklivá vopice jako vona. ta kluka mít nikdy nemůže, jen ňákýho troubu. takovýhle vošklivky seděj u kasy, a domů přídou každej den až večer

ahold

střevo: NOMEN OMEN

anonym

co znamená nomen omen?

iceT

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/No­men_omen

střevo

Hanko taky nevím, ale vona jen blbě kecá, asi je prodavačkou

anonym

můj facebook je tento https://www.fa­cebook.com/ha­na.smetanova.71 ale nechápu k čemu vám bude, když řešíme sestru :D