Avatar uživatele
anonym

Je moje sestra normální? Najde si kluka?

Moje sestra mě přijde ako strašně negativní osoba, je dost často protivná a strašně mě ve všem štve -.- například v tom že mluví dost sprostě, a je protivná a do všech se sere (omlouvám se, je to divné, o sestře říkám že je sprostá a sama sem,a le já vážně nevěděla jak to jinak výstižně nahradit to slovo). Kluka ještě neměla. Jen s jedním to vypadalo nadějně, poznala ho na tanečním, ale naší mamce se nelíbil a byla na sestru protivná (mamka) tak sestra s tím klukem přestala komunikovat. Je jí 19 let. Žije s námi s rodiči. Ne že bych ju vyháněla, (to ani nemlžu :D ) ale. prostě mě už tu docela vadí a překáží, jak je furt protivná, a všechny sekýruje (bratra aby si uklidil oblečení aby udělal to a to…) a na všechny ,,šťěká"
Doplňuji:
Pro vybavení, vypadá takto https://www.fa­cebook.com/ma­ky.smet?fref=ts

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar, anonym před 3405 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Tvoje sestra je hezká holka.Že nemá kluka v 19?Žádný problém,to přijde,někdy dřív,někdy později.Moje sestra si taky našla přítele později než kolem dvacítky.
Třeba je tvoje sestra z něčeho nešťastná a proto kolem sebe štěká,se jí třeba zeptej,ale nemyslím si,že by s tebou chtěla svoje problémy rozebírat(nic ve zlém)
Akorát ti vytknu jednu věc,a to to,že bys tady neměla zveřejňovat fotky svých příbuzných.Sebe si vystavuj jak chceš,ale druhé snad jen s jejich souhlasem.Dovedeš si představit,jak by tě hnala,kdyby zjistila,že se tady cizích lidí ptáš na to,jestli je normální?
A pokud se mamince nelíbil ten kluk,asi měla dobrý čich.Pamatuj si,že maminka má vždy pravdu ohledně kluků-alespoň ta moje ji pokaždé měla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ještě musíš poslat Hanku Smetanovou,abychom to mohli posoudit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Odmaturuje, pak s pomocí boží odtáhne na vysokou a bude klid. Mám to z vlastní zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Bacha ať tě ségra nazažaluje za neoprávněné nakládání s osobními údaji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moje fíbíčko je trochu,jak bych tak řekl,exravagantní hm hm,ale jinak sister máš fajn,tedy co se vzhledu týče.
Doplňuji:
Na timeline(tak jde čas) je něco o 3.září 2012 jinak info není,manekýna inkognito,takže ne 30let,ale 3 roky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Napíšeš toto o sestře i po 20-ti, 30-ti letech ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
střevo

snad nejseš tak vošklivá vopice jako vona. ta kluka mít nikdy nemůže, jen ňákýho troubu. takovýhle vošklivky seděj u kasy, a domů přídou každej den až večer

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

střevo: NOMEN OMEN

před 3404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

co znamená nomen omen?

před 3404 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/No­men_omen

před 3403 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
střevo

Hanko taky nevím, ale vona jen blbě kecá, asi je prodavačkou

před 3403 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

můj facebook je tento https://www.fa­cebook.com/ha­na.smetanova.71 ale nechápu k čemu vám bude, když řešíme sestru :D

před 3405 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek