kenyrts

Je modrá dobrá?

tak si ji vychutnejte:

http://letecka­posta.cz/543917366

Nejlepší odpověď
annas

Krásné záběry – pro mě modrá představuje nekonečnost, i když někdy působí studeně.

Další odpovědi
anonym

Moc hezký!

Drap

Pěkné
Modrá bývala vždycky dobrá, nejvíce byla ceněna na vojenské knížce. Bohužel od těch dob co ji opřevzala ODS jako svou barvu, tak nějak ztrácí na věrohodnosti.

briketka10

nádherné fotografie, modrou barvu miluju..
na jaře se chystám malovat byt a zvolím modrou a šedou tak se těším..