Bronzový

Je považováno za podezřelé mít u sebe neustále zbraň?

Třeba když se s někým bavíte a on mezi řečí zmíní, že má na každém kroku v kapse vystřelovací nůž, "kdyby něco". Značí to nebezpečného paranoidního šílence, nebo je to v normě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Projděte si o půlnoci žižkovský tunel spojující Žižkov a Karlín v Praze. :-)
Odpověd na tuto otázku vám přinese vlastní zkušenost,která je nadevše.:-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Těžko říct. Může jít o paranoika, tebo taky o někoho, kdo už byl napaden a má špatné zkušenosti. Neznám ho. Možná by bylo fajn optat se ho.

Zlatý

Nelze to takto jednoznačně hodnotit. mě osobně to příliš normální nepřipadá.

Pokročilý

Nejde o to nosit zbraň ale vědět kdy a jak ji použít. Pokud ji nosí i doma je to už uchylka.

Zlatý

Podezřelé je to těm, kteří věří v ochranu zákonem.
Ale konec básní- bouchačku musíš mít nonstop. Je pravděpodobný, že největší průser se ti stane v tý sekundě, kdys ji někam odložil. Na noční stolek si zakresli její polohu, jak ti nejlíp "leží" a potmě trénuj úchopy, jinak jednoho pěknýho večera můžeš být mrtvej a manželka s dcerou znásilněná.
Já bych bez ní nešel ani venčit na palouček. Nedovedu si představit, že by někdo jen tak beztrestně kopl do Fanynky. Něco takovýho alespoň za koleno! Teda pokud bych měl dobrou náladu a holka by se hejbala a pofňukávala.

Pokročilý

Je považováno za podezřelé být vždy připraven k obraně svého života, majetku a blízkých? No...Nemyslím. :) Zbraň u sebe může nosit leckdo. Může jít o člověka, který si uvědomuje, že kriminalita existuje, že může být kdykoliv okraden, ba dokonce jen tak pro legraci zmlácen. Pošetilec je spíš ten, co si myslí, že se takovéhle věci nemůžou stát. Může ale jít i o machýrka, co chce prostě jen bt středem pozornosti. Nelze udělat nějakou jasnou rovnici mezi člověkem a zbraní, záleží vždy na konkrétním případu.

Pokročilý

Za mě nůž v normě a ženská by měla mít pepřák. Dříve, každý děda měl alespoň rybičku a kdyby ne, bylo by to divné. Kdyby někdo spal s pistolí pod polštářem a nebyl to zrovna padouch na útěku, tak to už by paranoidní bylo.

Připadá mi to víc v pořádku než druhý extrém, čili já - mladá holka, jde si v noci zaběhat do odlehlých míst a nemá s sebou ani mobil.

Zlatý

Podle mého názoru je to paranoidní...
;-)

Zlatý

Já zbraň nosím a podezřelá ani paranoidní si nepřipadám.

Pokročilý

Zanedlouho budeme nosit zbraň všici, pokud se nestane zázrak.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Podezřelé to není, pokud ji nenosí agresor.

Stříbrný

záleží na daném člověku. Já taky nosím nůž.A to nejen teda na sebeobranu.Vzhledem k tomu ale že ovládám military musado jsem ho nebyl nucen ještě použít a to už jsem na frajery co se chtěli rvát narazil..Kudla by jim byla stejně k prdu.
jinak když na tebe někdo vytáhne pistoli popř nějaký samopal je ti nůž stejně k prdu.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

TenKterýJe - pár let jsem v Karlíně (ještě před ´potopou´ - a to byla tehdy jinší ´čtvrť´) žil - a nikdy jsem neměl žádný problém...
;-)))
I ti pouliční ´hajzlíci´ si k tobě dovolí jen to, co jim dovolíš ty...

Zlatý

zjentek

.."ti pouliční ´hajzlíci´ si k tobě dovolí jen to, co jim dovolíš ty..."
Uahaaahahahahaeeeehehehehe
gecco, prosímtě zapomeň na chvíli na ty pepíčky a přijeď při pátku do Ovy Přívozu do Sadu Božky Němcové, obzory ti tam budou otevřeny, tím jsem si téměř jist ..bude to tam pro tebe velmi poučné ;)

Zlatý

zjentek

..vem si snubák, to bude sichr ..abys mi pak nevyčítal, že nicnebylo.

Zlatý

gecco

Snubák jem nosil asi 14 dnů po svatbě - pak už nikdy - elektrikáři vědí, proč..
;-)
Hele - že za tebe hovoří nějaká neblahá zkušenost?

Zlatý

zjentek

Ano. Min. 10-15x za život jsem se účastnil útoku na útočníky jako tzv. mstitel, když jsem šel tudy okolo. Pomalu by se dalo říct, že každý jeden místní takovou zkušenost má. Tož tak.
Chceš nejčerstvější zprávy z lokality? Žádný problém, voilá-
http://www.novinky.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.