bolak

Je mít doma psa nebo kočku, obvyklý ve všech evropských státech, nebo jsou země který to tak nemaj?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

napadá mne jenom vatikán a monako…

jinak kočky a psy jsem viděl po celé evropě, od portugalska po ukrainu

Další odpovědi
badisko

to si nemyslm… kocky a psi se chovaj vsude ..ale jsme jedna z unikatnich zemi ktera vyuziva chaty…a chodi sbirat houby to je jasny ..napr.. co vim jiste tak Danove a Irove houby nesbiraj.. az na par vyjimek a ani nejsou schopni rozeznat druhy..

Jikra

Na Radiožurnálu tvrdili že jsme na prvním místě v Evropě s počtem min.2 milióny registrovaných psů(40%) na konci je prý Švýcarsko. Tak že asi existuje někde nějaká tabulka. Že by v Bruselu?

Doplňuji:
Těch 40% je samozřejmě vztaženo na počet domácností.