lukas.zmizik

je mi třicet a zamilovala se do mne patnáctiletá. co mám dělat? za deset let se to může hodit

Doplňuji:
.............­..skoro třicet

Nejlepší odpověď
Damiana

Když mě bylo patnáct, zamilovala jsem se do pětatřicetiletého! A po letech se to fakt hodilo. Vzali jsme jsme. 🙂

Další odpovědi
anonym

Asi jde o to jak hodláte těch deset let trávit.Čekáním a platonickým toužením asi těžko.Za deset let budete psychicky i fyzicky každý jinde.,to jste ostatně i teď,ale v jiném gardu..:D

iceT

No a jak je ona na tom?Jedná se jen o platonickou lásku nebo by to chtěla se vším všudy?Mám na mysli kompletní vztah…Ona by měla hlavně dospět,především duševně,protože v 15 člověk není vyzrálý a neví co chce,i když oni to někdy nevědí i starší jedinci.
Pro mě osobně byl třicátník v mých 15 v podstatě stařec,ale chápu,že dnešní dívky to mají asi jinak.
Za deset let se to sice může hodit,ale to už ona třeba nemusí o to stát,ale kdo ví.
No,ale stejně předpokládám,že je to jen řečnický dotaz a že víte sám,co máte dělat a jak se zachovat…

Hanny10

Aby to nakonec za těch 10 let nedopadlo obráceně…

hanulka11

raděj bych to viděla -kdyby jí bylo o 15 víc než tobě ,to by bylo jiný kafe …jestli jsi ale na mláďata .......to víš ona rozum nemá ,ale ty bys ho měl mít

pizlicka

nech tohooo.ty vis.co chces delat,tak se neptej.kdybys to citil tak,ze v zadnem pripade.tak to zde neresis.ale pozehnani tu nedostanes,s tim nepocitej.