Avatar uživatele
lukas.zmizik

je mi třicet a zamilovala se do mne patnáctiletá. co mám dělat? za deset let se to může hodit

Doplňuji:
.............­..skoro třicet

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Hanny10 před 4277 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Když mě bylo patnáct, zamilovala jsem se do pětatřicetiletého! A po letech se to fakt hodilo. Vzali jsme jsme. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Asi jde o to jak hodláte těch deset let trávit.Čekáním a platonickým toužením asi těžko.Za deset let budete psychicky i fyzicky každý jinde.,to jste ostatně i teď,ale v jiném gardu..:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

No a jak je ona na tom?Jedná se jen o platonickou lásku nebo by to chtěla se vším všudy?Mám na mysli kompletní vztah…Ona by měla hlavně dospět,především duševně,protože v 15 člověk není vyzrálý a neví co chce,i když oni to někdy nevědí i starší jedinci.
Pro mě osobně byl třicátník v mých 15 v podstatě stařec,ale chápu,že dnešní dívky to mají asi jinak.
Za deset let se to sice může hodit,ale to už ona třeba nemusí o to stát,ale kdo ví.
No,ale stejně předpokládám,že je to jen řečnický dotaz a že víte sám,co máte dělat a jak se zachovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hanny10

Aby to nakonec za těch 10 let nedopadlo obráceně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

raděj bych to viděla -kdyby jí bylo o 15 víc než tobě ,to by bylo jiný kafe …jestli jsi ale na mláďata .......to víš ona rozum nemá ,ale ty bys ho měl mít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nech tohooo.ty vis.co chces delat,tak se neptej.kdybys to citil tak,ze v zadnem pripade.tak to zde neresis.ale pozehnani tu nedostanes,s tim nepocitej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek