Je mi teprve 13 a přeju si být holkou!

Nevím čím to je ale je mi 13 v květnu mi bude 14 a já prostě nechcí být klukem ..... už mě to nebaví!Chci být holkou a mít prostě vaginu!Zní to tak trapně ale nevím co mám dělat! Chci mít dlouhé vlasy , malovat se , oblékat se jako holka , prostě všechno ! Dokonce mi kamarad poradil že abych se citil jěště víc jako holka , tak že si mám "strkat" cokoliv do analu , že pry se budu citit lip . Jenže to bolí , a ani se víc necitim jako divka když to dělam . Nevím ale chci byt taky divka kvuli tomu , ze si chcu "masturbovat vaginu" ! (poradte mi jsem v pořádku ?) a jěště když není mamka doma , tak se naličim řasenkou , rtěnkou atd.. a až se mamka vrati tak si to smiju. Je moje psychika v pořádku ??! :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Počkej chvilku než se usadí hormony.prostě v této době se lecos v těle mění a ten pocit či touhu můžeš mít dočasnou a nebo bude trvalá.
A pokud bude trvalá, tak ti lékaři léky aoperativně pomohou, vymodelují tě do skutečné ženy jen s tím, že nebudeš mít takové drobnosti jako je děloha a vaječníky.
A konečník nech na pokoji. Můžeš si zbytečně ublížit. Je to dost citlivé místo na zranění a vše se špatně hojí - kamarád je s odpustěním blb za takovou radu.
Zkus když tak zajít za sexuologem - najdeš i různé diskusní stránky s odborníkem.
Když tak vzpomínám, tak nevím jestli ve 13 jsem ještě nehonil po podlaze káču či vlčka. Nějak ty děti dřív vyspívají.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.