lerak14

Je mi smutno co s tím?

Nejlepší odpověď
Bunnik

Asi Ti to moc nepomůže… ale mně taky :( A možná bude ještě víc…

Další odpovědi
anonym

a z čeho je vám smotno, že jste momentálně sám? tak zkuste jít mezi lidi,ke kamarádovi,pokud je vám smutno z nějaké situace,můžete to řešit příjemnou hudbou,filmem,procház­kou

Michal Kole

Zkusit se nějak zaměstnat nejlépe fyzicky. Jít do hypermarketu, který je nejdál a přinést 2 basy PET flašek a pokusit se utíkat, aby se vyplavilo se nejvíce endorfinů

quentos

zabrat se do práce a pustit k tomu nějakou veselou hudbu, to pomáhá nejlíp

1popelka1

Rozveselte se tím, co vám přináší radost. Neznám vás, takže nebudu hádat, co by to mohlo být…

annas

Popelko, také dnes nestojím za nic. Dopoledne se mně točila hlava, musela jsem jen sedět. Na čtení se nemohu soustředit, proto jsem projížděla neviditelný web a létala s Google Earth po světě.

Ale bude líp … věřím.

BENYTA

Kdybychom nevěřily,že bude líp…vždyť i když jsme na dně,může někdo zaťukat zespodu…

annas

Benyto, děkuji. Jsem ráda, že Vás vidím. Kéž by to bylo tak snadné… někdy sice zabere legrační obrázek nebo smajlíci…

Mně zní v uších refrén Kornovy písně – jednou je líp, jednou je hůř, zbývá jen jediné vydat se dál… jednou jsi nic, jednou jsi král …