Kačena2000

Je mi skoro 14 a ještě to nemám.

Ahoj za půl roku mi bude 14 a já stále nemám měsíčky? Je to normální? Holky od nás ze třídy jsou mladší a už to dostaly. Co mám dělat? Jsem normální? :(

Nejlepší odpověď
marci1

Buď úplně v klidu. Některé dívky menstruují dříve, některé později. Rozmezi je průměrně asi : 11 – 15 let.

Další odpovědi
LucinkaLLL

Buď ráda! :)

anonym

Jsi normální. Dospívání je naprosto individuální záležitost a u každého probíhá jinak. Mé spolužačky s menstruací začínaly ve 12 letech a také byly dvě, které ji poprvé dostaly až v 15. Nic nezmeškaly.

petruse369

O nic nepřicházíš :) mně bylo osobně 14 pryč, když jsem to dostala, a kde jsou ty časy? Nemohla jsem se toho dočkat a jakmile to přišlo, vrátila bych se zpět :)

da ny

Ty jedna Kačko, kam chvátáš, vždyť je ti 13,5 let?! To víš, že je to normální :D

Lili Marlene

Je to normální. Třeba jsi jenom hubenější :)

STUDENTKAEVA

Pokud ses rozrusena porad se s rodici a zajdi na gyndu.