Donny Bee

Je mi dvanáct, ale už nerostu a mám i měsíčky. Můžu si dát piercing do jazyka??

Nejlepší odpověď
Jsemtady

Clovek roste az do 21 let..
To ze mas mesicky znamena jen to ze muzes mit deti, neznamena to nic o tve inteligencni zralosti.
Ted si mozna myslis jak jsi dospela, za deset let se tomu ale budes smat.
Vetsina lidi kteri ten piercing maji ti rekne ze pekne prekazi, navic si tim ten jazyk muzes pekne zkazit, chutove bunky atp.
Kazdopadne do 18ti let o tobe rozhoduji rodice.

Další odpovědi
Drap

Pokud ti to schválí a podepíší rodiče.

marci1

Jen se souhlasem rodičů. Ale stejně, není to ve 12 letech příliš brzy ? Zkus si to ještě raději promyslet a možná za pár let to uvidíš jinak.

Reezo

až ti bude 18 tak se třeba na hlavu postav… 🙂 já osobně nesnáším piercingy jakéhokoliv druhu. Každej poho poznám s piercingem u mě hned společensky spadne