sanassa

Je mi často cítit z úst. Zuby si čistím pravidelně a pečlivě, prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
annas

Dva odkazy z mnoha

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zapach-z-ust-2

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-ranniho-zapachu-z-ust

Další odpovědi
beer

Čištění mnohdy nepomáhá, zápach může pocházet také z trávícího ústrojí, mandlí atd.
Zkus použít jogurt, nebo něco podobného, případně navštiv stomatologa.
Více zde:
http://www.ule­kare.cz/nemoci-vysetreni/zapach-z-ust
A taky už to tady bylo, dej otázku do modrého pole.

hanulka11

nemusí to být zápach z úst, může pocházet až z trávení apod…
zašla bych k OL a pak dle rady na vyšetření

Ella

čistit zuby nestačí – čistíš si i jazyk? hlavně vzadu na jazyku se mají tendenci tvořit bakterie, které způsobují zápach z úst… a také nemáš někde náhodou zubní kaz? ten také způsobuje zápach…

eLx

nezačal/a jsi držet dietu/půst? když žaludek delší dobu netráví, začne ti táhnout z pusy…

Terryle

Já zjistila, že na zpříjemnění dechu je fajn rozkousat jedno, dvě zrnka pražené kávy – já si je kupuju v hořké čokoládě (občas to prodávají v obchůdcích a stáncích s oříškama v polevách). Ono prý kafe pohlcuje pachy a přitom je aromatické, takže to i dává smysl.

Balu103

Ak naozaj nezanedbávaš hygienu celej ústnej dutiny, môže to byť príznakom nejakého zápalu v dýchacej alebo tráviacej sústave. Porozmýšľaj nad ďalšími problémami – pálenie žáhy, kašeľ, hocičo… a navštív lekára, každý zápal je nebezpečný.

Lékárna

Naši pacienti si chválí přípravky Stozzon,Anginal se šalvějí nebo čajovníkovým olejem,Folsalvin

E.n

Nečistit jen zuby, ale i jazyk. Potom mě napadají nějaké bobony hašlerky, mentolka a tak, nebo jsou take spreje do ust, když tak poradte se se zubařem.