Věra

Je mi 81 let, doplnění zubní protézy o 1 zub jsem zaplatila 857 Kč. Je 8 let stará.

Je možnost se někde zeptat ,proč po 8 letech za 1 zub zaplatím tolik peněz.Děkuji za radu,Jste fajn.

Nejlepší odpověď
dudu

Mohu se mýlit, ale mám pocit, že uživatelé protéz mají v určité periodě nárok na nový „výrobek“. Váš ošetřující lékař/ka Vás měl/a, nebo mohl/a upozornit, že paradoxně oprava protézy může být dražší, než výroba a přidělení nové?