Avatar uživatele
bambula

Je mi 25 let a nemám vůbec žádná prsa, antikoncepci neberu, pilulky na poprsí nefungují. Prosím poradíte mi?

Dobrý den, je mi 25 let a trápí mě strašně malá prsa, až plochá, nemám tam nic, antikoncepci neberu a prášky nezabírají, pomozte, jsem strašně moc zoufalá a na operaci nechci jít a ani nemám peníze, děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud ještě nemáš děti, těhotenství a dítě mohou velikost prsou značně ovlivnit. Také při změně váhy, s novou antikoncepcí, hormonálními léky. Samozřejmě, že se mohou zvětšit. 🙂
Podobná otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/den-je-mi-17-a-mam-maly-hrudnik-co-mam-delat-jo-jsem-jeste-mlada

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Těhotenství dělá s ženou divy. Ženy s velkými ňadry mají naopak problémy se s nimi „vláčit“. Chápu, že to má vliv na psychiku, ale zbytečně bych to nepitval. V tomto věku se to může zdát důležité, ale jsou důležitější věci ve vztahu dvou lidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
†An†

1) Dělejte kliky. Možná si myslíte, že kliky jsou spíše cvičení na paže, ale zaměříte se s nimi také na prsní svaly na hrudníku.

  1. Jezte více estrogenu.
  2. Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.

4)
Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.

Je to na vás :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek