Je mi 25 let a nemám vůbec žádná prsa, antikoncepci neberu, pilulky na poprsí nefungují. Prosím poradíte mi?

Dobrý den, je mi 25 let a trápí mě strašně malá prsa, až plochá, nemám tam nic, antikoncepci neberu a prášky nezabírají, pomozte, jsem strašně moc zoufalá a na operaci nechci jít a ani nemám peníze, děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud ještě nemáš děti, těhotenství a dítě mohou velikost prsou značně ovlivnit. Také při změně váhy, s novou antikoncepcí, hormonálními léky. Samozřejmě, že se mohou zvětšit. :-))
Podobná otázka : http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Těhotenství dělá s ženou divy. Ženy s velkými ňadry mají naopak problémy se s nimi "vláčit". Chápu, že to má vliv na psychiku, ale zbytečně bych to nepitval. V tomto věku se to může zdát důležité, ale jsou důležitější věci ve vztahu dvou lidí.

1) Dělejte kliky. Možná si myslíte, že kliky jsou spíše cvičení na paže, ale zaměříte se s nimi také na prsní svaly na hrudníku.
2) Jezte více estrogenu.
3) Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.
4)
Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.

Je to na vás :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.