bambula

Je mi 25 let a nemám vůbec žádná prsa, antikoncepci neberu, pilulky na poprsí nefungují. Prosím poradíte mi?

Dobrý den, je mi 25 let a trápí mě strašně malá prsa, až plochá, nemám tam nic, antikoncepci neberu a prášky nezabírají, pomozte, jsem strašně moc zoufalá a na operaci nechci jít a ani nemám peníze, děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud ještě nemáš děti, těhotenství a dítě mohou velikost prsou značně ovlivnit. Také při změně váhy, s novou antikoncepcí, hormonálními léky. Samozřejmě, že se mohou zvětšit. 🙂
Podobná otázka : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/den-je-mi-17-a-mam-maly-hrudnik-co-mam-delat-jo-jsem-jeste-mlada

Další odpovědi
Mapel

Těhotenství dělá s ženou divy. Ženy s velkými ňadry mají naopak problémy se s nimi „vláčit“. Chápu, že to má vliv na psychiku, ale zbytečně bych to nepitval. V tomto věku se to může zdát důležité, ale jsou důležitější věci ve vztahu dvou lidí.

†An†

1) Dělejte kliky. Možná si myslíte, že kliky jsou spíše cvičení na paže, ale zaměříte se s nimi také na prsní svaly na hrudníku.

  1. Jezte více estrogenu.
  2. Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.

4)
Konturování prsou. Make-up pravděpodobně používáte ke konturování lícních kostí a brady, ale stejná technika umí divy také s výstřihem.

Je to na vás :)