Avatar uživatele
AnonimJa

je mi 18 a zamiloval sem se do holky 12 co mám delat ?

nedavno sme se seznámily a po chvelce sme zjistili že se máme asi rádi víc než kamarádi . Hodne si rozumíme nikdy by sem jí neublížil a do niceho vic nešel max až ji bude 15 co mám dělat ? :/ mužu s ní začít chodit ? :/ když budu respektovat jeji věk a přispusobím se tomu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
huxa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vy dva přede mnou-evidentně vás tíží podobná zkušenost. Zakončená nehezky pro vás.

AnonimJa-Zajisté, můžeš s ní normálně chodit, pokud i ona bude chtít, klidně i líbat, bál bych se ovšem jít až k peetingu či pohlavnímu styku. Maximálně prováděný jí tobě (peeting).
Toto minimálně v mém okolí není nic neobvyklého, jen se musí na obou stranách „držet huba a krok“. Víceméně by se takový vztah lišil tím, že žádný sex a o trošku víc bys musel být opatrný v tom, co děláš.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?AnonimJa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Tak ono šest let rozdíl není tak moc, ale jak v kterým věku, víš? :) Momentálně bych řekla, že ten vztah nemá budoucnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Pokud je tento prispevek mysleny vazne, pak nedelej nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nedívej se na to, jak je vyvinutá, ale co má v hlavě. Je sice pěkné, že si rozumíte, ale lepší by bylo, kdyby jste měli každý o 4 roky více a to minimálně. Odhadl bych to, že u obou je to vlastně první případ, že nikdo nemáte žádné zkušenosti s podobným vztahem k druhému pohlaví. U ní bych to chápal – začínající puberta, u tebe bych nějakou zkušenost, vyzrálost očekával, ale asi nic. Takový vztah mi nepřipadá ideální- ty se jí vzhledem k jejímu věku nemůžeš nic dovolit. Jak dlouho si myslíš, že vydržíš čekat. Určitě ne tři roky. Když začínáš cítit přitažlivost opačného pohlaví, třeba je to mladá holka, asi se bojíš začít si něco s vrstevnicemi a spolužačkami. Hormonům neporučíš. Co od toho vztahu očekáváš? Uvědom si, co se může stát. A i když si rozumíte v mnoha věcech, jak píšeš, tak si myslím, že ona souhlasí s tím, co řekneš ty. Určitě ještě nemá vyhraněné názory. to také není dobré. Já se v 19 zamiloval do 14 leté. Naštěstí to dopadlo dopře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud nechceš mít problémy, tak rozhodně s ní nemůžeš „chodit“. Uvědom si, že Tobě je 18 let, jsi dospělý a ona je 12leté dítě. Je to realita. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No – neboj, to nebude mít dlouhého trvání – je-li dvanáctiletý člověk intelektuálně přibližně roven osmnáctiletému, není s tím osmnáctiletým, pravděpodobně, něco v pořádku…
Však ona prokoukne…
;-D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Čekat!
Doplňuji:
Znám případ, kdy dívka měla 13 let, chlapec 28, chodili spolu ve vší početnosti do doby, kdy dívka dosáhla 18-ti let, vzali se, ale potom se po 6 -ti letech rozvedli, protože se dívce zdál věk partnera velmi neúměrný.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Počkej ještě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

NECH JI BEJT!!! Kurňa už :D Nech taky něco mladším, jestli tě nechtějí holky v tvým věku, tak alespoň neoblbuj ty mladý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Tak to je teda oříšek. 12 je sakra málo, může z toho koukat dost problémů. Vim že láska si nevybírá a je skoro nemožný ji ovládnout a já zároveň nejsem psycholog, ale snažil bych se držet si odstup ( rozhodně fyzickej ) aby ses nedostal do průšvihu. Jde i o to, a teď se jí nechci nějak dotknout a posuzovat jí, že v takhle mladym věku je těžký odhadnout co se jí může zrodit v hlavě. Nevíš co se může stát a jak na to bude reagovat. Vzhledem k jejímu věku by to pro tebe mohlo mít dost fatální následky. Nevíš co může přijít za situace. Něčim jí naštveš, nebo to vykecá jinejm lidem a pak můžeš bejt ve slušný pasti už jen z toho důvodu že je nezletilá a tvoje řeči žes to s ní myslel dobře nikoho zajímat moc nebudou. Takže se snažit udržet to v rovině přátelství, či platonického vztahu, promyslet si každej krok a do ničeho se nepouštět!
Doplňuji:
Myslim, že v tom co napsal Kelt, je velkej kus pravdy.

Upravil/a: Nerevarin

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

uzol na pišuliakovi.

najlepšie pustiť k vode, alebo mať iba ako kamarátku, nebezpečie deliktu nepovoleného sexu je neprimerane vysoké, s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou sa ho aj dopustíte.
a to nestojí za to, lebo keď vám na to prídu, tak to potom prídete o panenstvo v kriminále vy.

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tady nemusí jít ani o sex, tady stačí, aby se ji nevhodně dotkl, třeba ji jenom políbit a už se to dá posoudit jako trestný čin.

Každopádně je to úchylné. ☹

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

súhlasím, je to veľmi divný a rizikový vzťah.

:-Oo

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě. Dospělý člověk a dítě spolu nemohou „chodit“. Může se nakonec i stát, že ho někdo obviní z pedofilie. ☹

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

To je pedofilie. Mám dvanáctiletou neteř a když si vedle ni představím 18 letého úchyla ☹ tak .............­.............. ani to nemůžu napsat.

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Chlap nemuze za to, ze mu to (za to) stoji :)

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Ale dá se to léčit, třeba kastrací .-)

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Dve cihly bez lekarskeho predpisu… Au :D

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

K sexu treba ani dojit nemusi a presto se muze dostat do hledacku policie. A nez se to vysvetli (pokud se to vysvetli), bude za pedofila, uchylaka… Mne by to za to nestalo.

před 3672 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek