Je mi 16,vyroste jeste muj penis?

Zdravim je mi prene 16,5 let a zajimalo by me jestli mi jeste vyroste penis?A celkove jestli jeste vyrostu?Tak 5cm vysky a 2cm penisu bych byl nejstastnejsi :) Dekuji za odpovedi!
Doplňuji:
Dekuji za odpovedi,to uz fakt nevyroste? Me prijde 16-17(podle toho jak kdy) strasne malo.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedělej si s tím problém. V životě je důležitější jiná výška a délka. Časem přijdeš, že pro bílý sex je lepší pořádne vysoká ledička a malá délka pobytu od ní.
No a pokud jde o tělesnou výšku tvoji - asi ještě ti něco příroda navýšku dodá a k té chloubě - v nejhorším si ho necháš prodloužit. Není to problém. nařežou šlachy, chvíli (několik měsíců) po operaci si ho budež zatěžovat, aby se šlachy nevrátily zpět a ten 1 -2 cm ti taková operace dodá.

Nejsmutnější na světě je, když muž považuje za důležitější délku svoji penisu víc než dobré a ohleduplné chování ke své partnerce.
A to samé u žen, které víc dávají přednost délce, než dobrému chování partnera.

Další odpovědi:

Zlatý

Jako žena přidávám názor: 16 cm je fajn, netřeba více!

Aniž bys to měl zřejmě v úmyslu, tvé magické číslo 16 má další analogii, protože právě 16x se tu ptali na totéž. Tak se podívej v odkazu na vyčerpávající názory za poslední 2 roky!
P.S. No vida, při zadání obecnějších klíčových slov - dokonce 40 dalších odkazů:
http://www.odpovedi.cz/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/vyhleda t?ie=UTF-8&cx=0175979277379633 45235%3Alv-gxwjxnxe&cof=FORID% 3A11&ci=30&q=d%C3%A9lka+penisu &sa=Vyhledat

Bronzový

Penis ne, ty možná

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.