Je mi 16, budu potřebovat na gynekologii souhlas mamky, že chci brát prášky?

Odpovědi:

Stříbrný

Od 1. 4. 2012 je zapotřebí souhlasu rodičů při gynekologickém vyšetření nezletilých a při předpisu hormonální antikoncepce...taková je novela zákona...ale jak se zachová konkrétní lékařka, tak to ví jen ona...

Diskuze k otázce

Kwika13

Ahoj Evuše, je mi 17 a když jsem byla poprvé na gynekologii v 16 letech šla jsem s mamkou. Mamka sice věděla, že chci předepsat antikoncepci, ale byla semnou jen u sestry a doktorovi jsem to říkala sama. S předepsáním antikoncepce neměl vůbec žádný problém a žádný souhlas nepotřeboval.

Zlatý

marci1

Před 2 dny jsme Ti již odpovídali.

Evuše

na tu gyndu jsem domluvená s mamkou.. ale nechce mi dovolit prášky, tak jestli budu něco navíc potřebovat nebo tak

Stříbrný

Funna

číst už umíš?...tak co je nejasného na slovech: "při předpisu hormonální antikoncepce"...copokud ti to doktorka nenapíše "na černo" tak musíš mít souhlas rodiče...nic jiného se tu nedozvíš...pokud nemíníš mít pravidelný sexuální styk, tak se do žádných prášků nežeň...každá chemie, která se ti dostane do těla, ti neprospěje, spíš naopak...raděj použijte kondom, nebo pesar...a ochrání tě to na rozdíl od prášků i před případnými pohlavními nemocemi...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.