donna*lee

Je mi 16 a chci ZAČÍT jezdit na BMX..

Jsem holka a je mi 16 let.Moc ráda bych začala jezdit(skákat) na BMX.Hodně lidí mi říká ať na to kašlu,že už je pozdě na to,abych začla.Poraďte mi prosím.

Odpovědi

Raději se uč něco užitečnějšího. Šašků, kteří poskakují nebo jezdí na nějakém nesmyslu už je dost.

Rocker

Když tě to bude bavit,tak není nikdy pozdě začít.Mě je 38 a taky se chci učit jezdit na snowboardu,i když jsem od malička jezdil na lyžích.Takže se neboj a jdi do toho,držím Ti palce:-)