Je mi 15 let a odevzdal jsem své přihlášky na SŠ-jak se dozvím že mě přijali?Děkuji za odpovědi.

přihláška na sš

Nejlepší odpověď
akvidzerp

Poštou ti přijde rozhodnutí,ale myslim že i nějaké školy to mají na internetu.

Další odpovědi
Ella

poštou ti přijde doporučený dopis s rozhodnutím…
a jak to myslíš? Nejdřív se snad dělají přímací zkoušky nebo už to tak není?
pokud to tak stále je, tak ti přijde pozvánka na přímací zkoušky, potom teprve doporučeně rozhodnutí

snarkon

já sem to měl na od té školy na těch jejich stránkách + ti to ještě přijde poštou
ale na to ještě máš čas jestli si přijatý(á) se dozvíš až nějak kolem dubna myslím

Lorrien

podle nového zákona se rozhodnutí o přijetí poštou neposílá!! hledej na stránkách školy ;) ale nejdřív si udělej přijímačky :D