Avatar uživatele
Salio

Je mi 15 a ještě nikdy jsem s nikým nechodila.Je to divné?(myslím,že zas tak škaredá nejsem) :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Odpoveď byla označena jako užitečná

Proč by to mělo být divné? Já taky v patnácti s nikým nechodila, protože jsem na to pro jiné zájmy neměla čas a vyhledávala jsem raději větší společnost. Užívej si mládí a svobodičku, na kluka je času dost a dost.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Salio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat !
  2. Udělej pře klukem 50m POD VODOU

uvidíš jak ti skočí kolem krku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Zřejmě máš dost kamarádů a kamarádek a vztah přijde, neboj .Nic nemáš zmeškáno .....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Je chodenie a „chodenie“. V období puberty si dievča i chlapec začnú uvedomovať svoje „Ja“. Na každom sa to prejavuje v rôznom čase a uvedomovanie trvá rôzne dlho (niekedy až do smrti). Začína to ako detská hra, neskôr to prechádza do vážnejších vzťahov. Radšej neskôr, ako priskoro.
Ocko napísala krásne:
„Každý člověk by měl počkat na to, až na nějaký vztah dozraje.“
Ak sa pozrieš naspäť na podobné otázky je tam veľa zaujímavých odpovedí.

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Uzavřela jsi otázku příliš brzy, tak alespoň do diskuze:
Nesrovnávej se s kamarádkami, které randí od 13 let (některé i dřív). Každý člověk by měl počkat na to, až na nějaký vztah dozraje. Nezáleží naprosto na tom, jestli se to stane ve 12, nebo ve 20 letech. Určitě takový vztah nebude o nic méně hezký, právě naopak. Přestaneš mít dětinské nápady, budeš zralejší po psychické stránce i citově a vztah bude o něčem docela jiném. V patnácti jsi ještě takové holčičí poupátko, co se teprve pomalinku rozvíjí v ženu. Není vůbec proč se domnívat, že o něco přicházíš. Dělej věci, které Tě těší a starej se o záliby, které Ti něco dávají a skutečně Tě zajímají. Hlavně se neboj, on se nějaký ten „kouzelný princ“ odněkud vyloupne (a nemusí přicválat zrovna na bílém koni).

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek