Je mi 14let a měřim 155cm a budemi 15 a budu vycházet všichn ze třííídy jsou vysoký a já jedinej malinkej a to mi bude p

Je mi 14let a měřim 155cm a budemi 15 a budu vycházet všichn ze třííídy jsou vysoký a já jedinej malinkej a to mi bude patnáct jak máám vyrůůst aspon trošku pls porate :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V patnácti neni konec. Spousta lidí vyroste náhle až třeba v 18 nebi ještě později. V tom je právě ta orginalita nás lidí, ýe jsme každý jiný. 155 cm bych neviděl nijak kriticky, Znám několik lidí se stejnou, nebo menší výškou a jsou velmi úspěšní.

Další odpovědi:

Buď naprosto v klidu. Já měla na gymplu spolužáka, který se o prázdninách mezi druhákem a třeťákem "vytáhl" skoro o 30 cm. Na konci druháku jsem na něj koukala spatra já, po prázdninách to bylo opačně.
Růstový hormon je někdy docela škodolibý. Rozhlédni se po své rodině a pokud v ní není nikdo výjimečně malý, tak určitě nebudeš malý ani Ty.

Zlatý

Víceméně s tím toho udělat moc nejde, je to dané hlavně geneticky. Trochu tomu můžeš pomoci tím, že nebudeš nadměrně zatěžovat páteř ve smyslu stlačování (tvrdé dopady) a naopak provozovat sporty, kde tu páteř natahuješ (cviky na hrazdě, na kruzích, na žebřinách, chodit lézt na stěnu apod.). K tomu kvalitní strava, životospráva.

Zlatý

Ahoj,vítej v klubu,já mám 156 cm a jsem dospělá.:-)
Byla jsem nejmenší holka ze třídy,menší byl ještě spolužák,který se mnou seděl v lavici,to jsme byla dvojka.:-D Když jsem ho potkala v prváku,byl už větší,přerostl mě. Takže se netrap,ještě pořád můžeš vyrůst,jsi stále ve vývinu. Věř,za rok budeš vyšší....:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.