MartinaS

Je mi 14 a koukám téměř každý den na porno. Uspokujuju se drážděním klitorisu. Je to normální?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to ,zcela normální jsi v pubertě,jen sem pak nepiš jak máš odstranit z PC viry.

Další odpovědi
vitezove11

V tvém věku kluci dělaj mnohem horší věcii. To by ses divil :DDDDDDDDDD

zjentek

ten klitoris je normál ..ale k čemu koukáš na porno?

da ny

Hlavně se mylně nedomnívej, že v životě to bude fungovat jako v tom pornu…
Něco „užitečnějšího a zajímavějšího“, než každodenní sledování porna bys přece jen nevymyslela? Nudíš se? :)

Reezo

Však jsi ve věku, kdy člověk začíná zkoumat vlastní tělo. Jinak jestli je to normální je celkem zavádějící, protože nikde není přímo určitá definice co je normální a co není. Pokud tobě to připadá v pořádku tak to neřeš a užívej života.

Mrs.Styles

Je to zcela normální. Jsi v pubertě. Určitě nejsi jediná 14letá holka co porno sleduje…V dnešní době nežije snad nikdo, kdo se na něj nedívá ;)