FikeCZ

Je mi 14.A chci přestat s kouřením(nez­dravym) jak přestat?

Musim už přestat chytaji mne zachvaty upe touhy po nikotinu!!§ musim přestat…Ale jak?Nikotinove naplasti?

Nejlepší odpověď
Alesh

Nevím teda, jak otázka souvisí s: Počítače a internet >> Sítě, každopádně je-li to, co říkáš pravda, pak jsi teda pěknej vůl (omlouvám se za ten výraz), že sis vypěstoval takovou nesmyslnou závislost a ještě k tomu v tomhle věku. Měl by ses zdravě naštvat a zabejčit se jako správnej chlap a zlomit to v sobě bez jakýchkoli berliček.

Další odpovědi
Michal Kole

Nejlépe ti asi poradí tvoje dětská lékařka, že ti dá kontakt na specialistu nebo výchovný poradce u tebe na škole

anonym

Asi bych ti vzala kapesný,dala přes prdel.Jak se můžeš vůbec ve 14-ti na tohle ptát?To už si vyděláváš,že si můžeš vypalovat zobák?

terry

Hodně záleží na tom, jak opravdu hodně chceš přestat.
Pokud opravdu ano, vydržíš to, a nebudeš věnovat pozornost hloupým kecům rádoby kamarádům.
Pokud máš slabší vůli, poradila bych se s psychologickou poradkyní ve škole.

lexx

Hochu, ja s tím začal až na vojně když byla nuda. nekouřím již 2 roky – drahá cigára. a nechybí mně to. hloupý zlozvyk.