Zorko

Je mi 13let a hledam brigadu chtel bich 70Kc plat a vis chtel bich pracovat v Ivancicich a pod goldik93 moj skype piste

Nejlepší odpověď
Drap

Pracovat ve 13 je nelegální. Pro začátek zkus opakovat a procvičovat jazyk mateřský.

Další odpovědi
arygnoc

a toto sú prosím, predstavy dnešnej mladej generácie o práci a o mzde.

Našťastie, zákon ti ešte neumožňuje pracovať (legálne).
Kým budeš môcť pracovať legálne, nadobudni nejakú prax (v čomkoľvek, trénuj umývanie otcovho auta (podľa hodnoty príspevku počítam, že to by ťa to mohlo v budúcnosti uživiť)).

Pozri sa na mzdové ponuky pre ľudí, ktorí niečo aj robiť vedia.
Veľmi rýchlo svoje mzdové požiadavky upravíš.

Nikto na tvoj záujem nečaká, nikto pred tebou nepadne na zadok (leda tak od smiechu) – hľadaj.

Orange

Málem jsem umřel smíchy, docela povedený humor :D

ladaadal

Při představě, že tohle nás má jednou živit v důchodu se smiřuju s tím, že se důchodu nedožiju. Beztak bych asi chcípnul hlady.

Jsemtady

Brigady jsou snad az nekde od 16ti let. I ten plat asi nebude takovej. Mno zkus se zeptat po rodine spis.

lota

Asi bych zkusila rodinu a známé. Takto sis opravdu moc pěkný obrázek neudělal, na druhé straně si velmi cením toho, že máš zájem o práci i představu o své ceně. Myslím si, že je potřeba víc takových jako ty. Jen doladit ten pravopis a stylistiku!