Avatar uživatele
lucara

Je mi 13. toužím po hnědých vlasech.jsem blond.Mamka mi to nechce dovolit ale já chci. Čím je polít aby ztmavli?

Doplňuji:
Jaké vlasy jsou lepší?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Blond vlasy

Jsem odjakživa bruneta a jako malá holka jsem moc toužila po blond vlasech. Potom jsem pochopila, že „matka příroda“ ví nejlépe, co dělá a že barva vlasů celkově dotváří podobu člověka.
Nesnaž se to teď změnit. Až budeš starší, možná pochopíš, že k Tobě patří přesně ta barva, kterou máš na hlavě teď.
Navíc se jakoukoliv barvou vlasy ničí. Já začínala s hennou a používala jsem na maskování šedin 10 let jenom tu. Je to barva přírodní a k vlasům šetrná. Používat běžně dostupné barvy na barvení Ti opravdu nedoporučuji.
Poslechni maminku, má v tomto směru více zkušeností než Ty a myslí to s Tebou dobře.
A k Tvé otázce jenom tolik, že nejlepší jsou vlasy přírodní a zdravé. Na barvě vůbec nezáleží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Blond vlasy

Bllond jsem zvolila jen proto,abych napsala nějakou možnost.Nenič si vlasy ve 13.letech,na to máš času dost! Z hlediska atraktivity jsou líbivější blond,hnědé působí seriózněji.Taky záleží na tom,co komu víc sluší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Amie

Blond vlasy

Doplňuji:
dej si na barvení čas a počkej až ti to vaši dovolí. dobře ti i poradí. pokud bys to udělala sama nebo snějakou kamarádkou mohlo by todopadnout dost špatně, hlavně z důvodu, že by ti mohla byrva chytnou úplně jinak. Navíc važ si že čistá blond je lepší než když se o to pokouší hnědovlásky.

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

Blond vlasy

Tak určitě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Blond vlasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Hnědé vlasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Blond vlasy

blond vlasy nebo alespoň melír.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl