Je mi 13. toužím po hnědých vlasech.jsem blond.Mamka mi to nechce dovolit ale já chci. Čím je polít aby ztmavli?

Doplňuji:
Jaké vlasy jsou lepší?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Blond vlasy

Jsem odjakživa bruneta a jako malá holka jsem moc toužila po blond vlasech. Potom jsem pochopila, že "matka příroda" ví nejlépe, co dělá a že barva vlasů celkově dotváří podobu člověka.
Nesnaž se to teď změnit. Až budeš starší, možná pochopíš, že k Tobě patří přesně ta barva, kterou máš na hlavě teď.
Navíc se jakoukoliv barvou vlasy ničí. Já začínala s hennou a používala jsem na maskování šedin 10 let jenom tu. Je to barva přírodní a k vlasům šetrná. Používat běžně dostupné barvy na barvení Ti opravdu nedoporučuji.
Poslechni maminku, má v tomto směru více zkušeností než Ty a myslí to s Tebou dobře.
A k Tvé otázce jenom tolik, že nejlepší jsou vlasy přírodní a zdravé. Na barvě vůbec nezáleží.

Další odpovědi:

Zlatý

Blond vlasy

Bllond jsem zvolila jen proto,abych napsala nějakou možnost.Nenič si vlasy ve 13.letech,na to máš času dost! Z hlediska atraktivity jsou líbivější blond,hnědé působí seriózněji.Taky záleží na tom,co komu víc sluší.

Pokročilý

Blond vlasy

Doplňuji:
dej si na barvení čas a počkej až ti to vaši dovolí. dobře ti i poradí. pokud bys to udělala sama nebo snějakou kamarádkou mohlo by todopadnout dost špatně, hlavně z důvodu, že by ti mohla byrva chytnou úplně jinak. Navíc važ si že čistá blond je lepší než když se o to pokouší hnědovlásky.

Pokročilý

Blond vlasy

Tak určitě

Bronzový

Blond vlasy

Bronzový

Hnědé vlasy

Bronzový

Blond vlasy

blond vlasy nebo alespoň melír.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.