PinkMonster

Je mi 13 a chtěla bych si přivydělat,ale nevím čím a kde.Na brigádu muj věk asi nestačí…Je nějaká jiná možnost?

Odpovědi
Jsemtady

Devcatko, makat budes celej zivot a jeste si postesknes po dobe kdy si pracovat nemusela. Takze si uzivej detstvi, hry a radosti. Brigady jsou az od 16 a tedy vse co bys mohla delat je nelegalni. Jedine co bys mohla je nejaka vypomoc v pribuzenstvu kde by ti daly penize jako odmenu.

Lucijej

Leda tak u známých, sousedů apod. – sekat trávu, zametat chodník, nosit nákupy, případně pohlídat dítko, ale to jsou spíš jednorázovky…

anonym

legalne si muzes privydelat,ze odpovis na inzerat agentury,ktera te bude fotit na reklamy,treba na spodni pradlo do katalogu,najdes na inetu.Ale pozor, jdi tam s maminkou,jsou i inzeraty klamave,podvod­ne,musis but opatrna,nikdy tam nechot sama.

Senator

Napadá mně kariéra v reklamně či showbyznys obecně. Ale to není tak jednoduché, peníze se nepohrnou hned. Nalijme si čistého vína, můžeš zkusit erotické služby, ale to budeš vzhledem k věku porušovat zákon a obecně je to vnímáno … nehezky.