eli2001

je mi 12let a nikdomi nechce dovoli pit energeticke napoje proč??

Nejlepší odpověď
Funna

protože je to pěkný sajrajt…nemáš důvod to pít…nic to nedá, spíš uškodí…

Další odpovědi
krum

Protože jsou škodlivé i pro dospělé a pro děti dvojnásob. Navíc ti moc energie nepřidají, spíš tě unaví.
Koukni se na odkazy, dozvíš se o nich víc:
http://roccer­ka.blog.cz/1110/e­nergy-drink-skvely-napoj-nebo-zabijak
http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/773364-peklo-na-taliri-energeticke-napoje

badisko

je tam prilis kofejnu a vseho moc skodi …tak napriklad 1 plechovka energetickeho napoje obsahuje kolem 500 mg kofeinu a salek kavy pouze 100mg kofejn je navykovy a neni pro deti …prece ti mama nevari ani kafe ne?…

anonym

protože kurví játra

zjentek

proč to pít? Jen tak?? Pamatuj: neměla bys nikdy v životě dělat věci jen proto,že je dělá většina. Pokud většina kolem tebe bude pít ty drinky,znamená to,že mají nějaký problém,který má ten drink vyřešit. Musíš se na ně dívat jako na nemocné lidi. Je to lék,který ale bohužel na nic moc nezabírá. Spíše naopak,otupí tě. Výrobci tě v reklamě klamou,aby jsi jim za tu směs či koktejl zaplatila. Kdo je chytrý,nezaplatí jim za to. Když se ti podaří to vysvětlit většině kámošek,tak budete chytřejší,zdravější a bystřejší nežli ty,co to pijí dokola a dokola. Ony a oni si myslí že jsou borky a borci,když to pijí,ale hloupnou a když vás chytrých začne být více,tak je i lehce přesvědčíte,že borky jste,když to nepijete.

fuk

Protože jsi fruitfňa. :)