Jak zhubnout? Je mi 12 let a vážím 55 kg a měřím 162 cm.

ahoj, je mi 12 let a potřebuju zhubnout vážím 55 kg a měřím 162 a vypadám strašně, hlavně nohy, prosím mi nepište, že je to akorát, že se vyvíjím atd. Ale nevím, jak mam hubnout, dělat každý den lehysedy mě omrzelo a hlavně se o tomhle nemužu zmínit před rodinou. Třeba kdybyste věděli, že někde něco prodávaj za dobrou cenu v ňákym obchodě, co třeba běžně potkám na námku nebo tak něco, moc děkuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Napíšu přesně to, co nechcete, a to proto, že je to pravda: je to akorát. Vygooglete si kalkulačku BMI. Na svůj věk máte optimální váhu.

Zdroj: http://www.bezhladoveni.cz/bmi -kalkulacka/?utm_source=adw&ut m_medium=cpc&utm_campaign=SE_B MI&gclid=CjwKEAiA9om3BRDpzvihs dGnhTwSJAAkSewL_HvMKb15vLK_LqE irWQmW5NG0b6-i8zdVm-X0WpL3RoCu oPw_wcB

Další odpovědi:

Zlatý

Potřebuješ hlavně dostat rozum.

Pokročilý

jez zdrave, nejlepe 5x denne, cvic nebo aspoň behej, mej pohyb:D pise se to všude ale je to pravda:D najdi si třeba nejake cviky a cvic na stehna:D

Diskuze k otázce

Pokročilý

jirka F

řekl bych že máš nejspíše oslabené svaly

denininy

no to teda nemám běhám závodně atletiku ve sportu se mi daří tančím dělám všechno možný od gymnatiky až po umět plavat to je totiž nuda tsss prej ochablé svaly pitomče

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.