Cooldan456

Je mi 11 let. Nevíte za co jít na Karneval.(ale něco normálního co se nemusí kupovat a tak)

:D

Odpovědi
Lorrien

A máte nějaké téma? :P
Nejjednodušší bude asi čert- hoď se do černého, vyrob rohy a jazyk z tvrdého papíru a z černé podkolenky si udělej ocas. ;)

brillant

Opakovaná otázka. Opakování otázek je porušení kodexu uživatele.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-11-let-nevite-za-co-jit-na-karneval-ale-neco-normalniho-co-se-nemusi-kupovat-a-tak

Dumbo

můžeš jít třeba za ovci :D
něco bílého na sebe, pokud máte tak nějakou bílou čepici (kdyžtak z papíru vyrobit uši)
nebo za černou ovci :)

horke-kakao

běž za bubáka. potřebuješ bílý prostěradlo, tuš a nůžky. nůžkama vystřihneš otvory pro oči, tuší nakreslíš zlověstnou pusu. hotovo :)

marci1

Otázku lze položit jen jednou. Pokládáš ji po druhé.