šery

je mi 11 a chtci zbalit jednu holku jak na to?

Dělám co dělám ale když jí vidim tak stuhu a nemužu mluvit.
Je hezká a milá a vtipná tak mi prosím pomozte. :(

Nejlepší odpověď
Drap

Budeš muset počkat až roztuhnež. Pokud jsi stuhlý, tak nemůžeš nic dělat.

Další odpovědi
anonym

Šery, jestli ono to nebude tím, že v 11 máš na takovéhle starosti přece jenom spoustu času. Pokud chceš holku sbalit, tak se chovej normálně a normálně s ní mluv o běžných věcech. Pokud to bude o opravdových citech, tak jsem sio jistá, že se nebudeš ptát na postup „jak na to“ na odpovědích, ale určitě si poradíš sám.
Mimochodem tu tato otázka bývá řešena tak dvakrát do měsíce, tak si zkus do vyhledávače zadat téma a uvidíš, co se dozvěděli Tví vrstevníci. (šedá lišta po pravé straně Google" Vlastní vyhledávání napoví)

rita19999

Neuraz sa ale ked máš ešte len 11 tak ti asi neporadím ale predca to možes skúsit že ju neviem pozveš do kina alebo na neaké miesto podla toho kolko má roov to dievča skoda že to si sem nenapísal

Michal Kole

Podle zákona nevím, zda smíš v 11 balit holky.

Nejsem si jistý, zda ji smíš balit až v 15 nebo v 18.

bolak

Záleží na tom jak moc stuhneš a kde všude.

Když nemůžeš mluvit, tak jí něco napiš.

Michal Kole: michale, ty bys mel mit pro tyhlencty záležitosti vedle zlaté placky i korunku

LuK4S3k CZ

Naslouchej jí a normálně se sní bav a postupně spřáteluj pak jí pozvi třeba na zmrzlinu a ona tě už sama odmítne nebo s tebou začne chodit . http://jak-sbalit-holku.info/jak-sbalit-holku-ve-skole/

tatanka

Počkej pět let. Blbost viď!!!