vrbenska

Je město povinno přebírat mou poštu či mi na radnici zřídit schránku pokud tam mám trvalé bydliště

Mám trvalé bydliště na radnici města a pošta mi veškerou poštu i balíky ihned vrací zpět , pošta mě nutí ke zřízení P.O.Boxu radnice mou poštu nepřijímá,zajímá mne jestli je někde pravní výklad této věci , trvalé bydliště na radnici je pro mne velice důležité a měnit ho nemohu , děkuji za odpovědi.....­.........

Odpovědi
iceT

Pošta jedná oprávněně,a radnice taktéž;dovedeš si představit,kolik lidí má tr.p.na radnici a jak by byli zavalení cizí poštou a balíkama?
Zřídit PO BOX snad není takový problém,obzvláště pokud poštu potřebuješ vyzvedávat.Nebo na poště uveď jinou,kontaktní adresu a sděl ji všem co ti píšou a balíky posílají.Jak prosté…