vevinka007

Je máma těhotná?:O

Dobrý den.
Máma trpí depresema (psychickou nemocí).
Ptám se je těhotná?
S manželem to dělá každý den a bez ochrany. Máma podvazané vaječníky od 29 let. Byla anorektičkou, teď má cca velké břicho a furt se za něj chytá.
Menstruace právě nemá ale má už 45 let, prý se vynechávají:O
Už jsem se jí na to stokrát ptala jestli je a odpovídá typu: Kde jsi na to přišla? Už bych mít nemohla v tolika letech apod..
Padá na ní únava každý den a chuť k jídlu ? No přes den nejí, nebyla tak nikdy zvyklá jíst přes den ani oběd, jen večer apopř. si dá i něco dobrého ..
Kouří, ale prý je to proti stresu dobré..
No a co dál říct? Nevím proč se zvětšuje to břicho! Když byla anorektička, obličej kulatý nemá a „vychrtlé“ paže! A proč se za břicho chytá? -_-
Nejde mi to do hlavy.Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Běžte obě k lékaři. Máma zřejmě má zdravotní problémy a ty se svými starostmi o celou rodinu a s tvým katastroficvkým scénářem, kdy všechno vidíš dopředu strašně negativně už jsi tam měla být dávno taky. Psala jsem ti to už několikrát. ve tvém věku není takové myšlení v pořádku. Máma má asi dost starostí sama se sebou, ale měla by s Tebou zajít při nejmenším k psychologovi.
Kde jsou normální holčičí zájmy a zábavy, kterými bys měla žít? Co máš ze života, kdy pořád očekáváš ze všech stran to nejhorší? Máš vůbec nějaké kamarádky, s nimiž by ses bavila o věcech, o kterých se spolu holky baví normálně?
Zkus zajít za matkou a vysvětli jí, že o ni máš panický strach a že se to stupňuje.
A přestaň se zase vztekat, až to přečteš. Stejně tak, jak to myslíš dobře ty se svojí mámou, je toto myšleno zase dobře ve vztahu k tobě. Mne osobně by ničilo, kdybych věděla, že své dceři působím podobné starosti.