Pokročilý

Je máma těhotná?:O

Dobrý den.
Máma trpí depresema (psychickou nemocí).
Ptám se je těhotná?
S manželem to dělá každý den a bez ochrany. Máma podvazané vaječníky od 29 let. Byla anorektičkou, teď má cca velké břicho a furt se za něj chytá.
Menstruace právě nemá ale má už 45 let, prý se vynechávají:O
Už jsem se jí na to stokrát ptala jestli je a odpovídá typu: Kde jsi na to přišla? Už bych mít nemohla v tolika letech apod..
Padá na ní únava každý den a chuť k jídlu ? No přes den nejí, nebyla tak nikdy zvyklá jíst přes den ani oběd, jen večer apopř. si dá i něco dobrého ..
Kouří, ale prý je to proti stresu dobré..
No a co dál říct? Nevím proč se zvětšuje to břicho! Když byla anorektička, obličej kulatý nemá a "vychrtlé" paže! A proč se za břicho chytá? -_-
Nejde mi to do hlavy.Děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Běžte obě k lékaři. Máma zřejmě má zdravotní problémy a ty se svými starostmi o celou rodinu a s tvým katastroficvkým scénářem, kdy všechno vidíš dopředu strašně negativně už jsi tam měla být dávno taky. Psala jsem ti to už několikrát. ve tvém věku není takové myšlení v pořádku. Máma má asi dost starostí sama se sebou, ale měla by s Tebou zajít při nejmenším k psychologovi.
Kde jsou normální holčičí zájmy a zábavy, kterými bys měla žít? Co máš ze života, kdy pořád očekáváš ze všech stran to nejhorší? Máš vůbec nějaké kamarádky, s nimiž by ses bavila o věcech, o kterých se spolu holky baví normálně?
Zkus zajít za matkou a vysvětli jí, že o ni máš panický strach a že se to stupňuje.
A přestaň se zase vztekat, až to přečteš. Stejně tak, jak to myslíš dobře ty se svojí mámou, je toto myšleno zase dobře ve vztahu k tobě. Mne osobně by ničilo, kdybych věděla, že své dceři působím podobné starosti.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.