VanEgg

Je LG G3 kvalitní telefon?

Ahoj, již nějakou dobu se zajímám o mobilní telefony. Rozhodl jsem se proto se poohlédnout po něčem novém. Vybral jsem si LG G3, ale nevím jestli se jeho koupě vyplatí, nebo mám raději počkat na zlevnění LG G4. Například na Heuréce jsou na LG G3 úplně rozdílné komentáře, a proto nevím jestli se mi to vyplatí. Také nevím jestli nějaký telefon cenou do 12 000 splňuje požadavky LG G3. Kdybyste nějaký telefon znali, prosím napište mi. Také mi prosím poraďte mezi G3 a G4. Díky

Odpovědi
mosoj

No já mám LG 65 za 2 k a dělá to co potřebuji i nepotřebuji.
TV mám Smart LG a je bez chyby.

zelí

Za ty prachy je to mimiřádně zajímavá koupě.