verka

Je letos dost borůvek? Sbíráte je nebo raději kupujete?

Nejlepší odpověď
Drap

Raději borůvky sbírám. Problémem je, že v okolí v podstatě nerostou. Takže naplánovat dlouhou cestu, nebo si je koupit. Řeším to podler toho, jak který rok to vychází. Kolik bude borůvek, nevím, protože jsem ani borůvčí v poslední době neviděl.

Další odpovědi
hanulka11

jelikož mám vždy víc klíšťat než borůvek ,raděj si je koupím

Damiana

Borůvky nejraději jím. Přehled o jejich letošní hojnosti nemám, ale jednou jsme byli na dovče ve východních Čechách a na jednom koupališti (Bor u Skutče, myslím) jich byla taková úroda, že stačilo jen natahovat kolem sebe ruce a mlsat. Koupaliště s borůvkovým občerstvením zdarma jsem už od té doby nikde neviděla…:-)