halamka99

Je letiště v milovicích opuštěné?

Rád bych se dozvěděl více o letišti v milovicích´. Z fotek jsem viděl jen opuštěné letiště. A tak bych rád věděl, jestli je povoleno na letiště jet se svým autem. (Jestli je letiště nějak uzavřené, hlídané a jestli je to legální?) Byl se tam někdo z vás podívat?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle této stránky,asi ano.
Milovice: nejen sovětská jizva na české duši…

http://cestova­ni.idnes.cz/ig­cechy.aspx?r=ig­cechy&c=A060112_092919_ig­cechy_tom

Další odpovědi
mosoj

Nikdy více Lysá, Mladá, Milovice. Na letišti
Mladá jsem v letech 1965 – 67 strávil 26 měsíců základní vojenské služby jako mechanik stíhačky. Tehdy to bylo velice živé místo.
26 měsíců ne proto, že bych dostal 2× voko, ale proto, že jako specialisti jsme nesměli odejít do civilu dokud nebyli odborně vycvičení bažanti. Po tu dobu zde byly tři ročníky.