Lorgins

Je lepší zakomplexovaný trouba a nebo sebestředný člověk?

Nejlepší odpověď
redy

Ten trouba se časem zocelí, ale sebestřednej bude furt, spíš horší.

Další odpovědi
odik

Ten kterej má snahu/chuť se sám změnit. Né že ty si myslíš, že ho změníš.

Sebestřednej člověk je se sebou neskutečně spokojenej, a tak většinou nemá potřebu cokoliv měnit … zatímco trouba většinou ví, že to není ono a chtěl by to změnit – třeba s trochou tvojí pomoci … ale záleží to kus od kusu …

No a pokud jsou oba spokojený takový jaký jsou, tak podle toho, co ti vyhovuje – jsou takový co chtěj sebestřednýho partnera … a naopak jsou i takový, co vedle sebe chtěj troubu … hold každý zboží má svýho kupce

Zdroj: http://www.ex­tra.cz/nejzar­livejsi-zenska-na-svete-debbi-nuti-sveho-snoubence-aby-podstupoval-test-na-detektoru-lzi-pokazde-kdyz-jde-z-domu

badisko

To zalezi na tom jak to vyhovuje tobe …:D

zjentek

lepší je vrabec v hrsti

ivzez

Ani jeden:
zakomplexovaný trouba nikdy nic nedokáže,
sebestředný člověk bývá sobec bez citu pro okolí.

huxa

Každý člověk je sebestředný a také má nějaké komplexy, stále vidíš život jen ze své pozice, svými oči, jsi ty ve středu dění, které se kolem tebe děje (občas samozřejmě po různých opiátech můžeš mít pocity, že tomu tak není).
" komplex označován shluk vzájemně spjatých psychických obsahů, jež ovlivňují jednání individua a jsou nevědomě asociovány či spojeny vždy s určitým tématem. "
Za zakomplexovanou by ses mohla považovat i kdyby si se bála zaplavat v moři, protože tam jsou ti zlí agresivní žraloci, toto je projekce, neboť v sobě sama dusíš zlost. Trouba bude, neboť bude hloupí, takže třeba taková blondýna, co se bojí plavat :)

takže, co je lepší, blondýna, co se bojí plavat nebo každý člověk? :)

badisko

redy a ja si rikal …ze to jde se mnou porad od deseti k peti ..uz asi vim kde je chyba …:D

redy

badisko

Bejt sebevědomej nebo sebestřednej je veklej rozdíl.
Ale to ty víš viď?