Avatar uživatele
midlajs

Je lepsi zadne nez neumyte ovoce/zelenina?

Doplňuji:
Mela jsem podotknout, ze mam na mysli vse z obchodu. Casy, kdy jsme kradli, taky si pamatuji a prave jahody s hlinou chutnaly nejlepe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Poměrně často jím neumyté ovoce či zeleninu – a nikterak mi to nevadí…
Nebo se domníváš, že pokud si natrhám nějaké ovoce na zahrádce a nebo třeba v lese, hned s tím šupajdím k nejbližšímu vodovodu s pitnou vodou???
;-DD
Doplňuji:
Ani u zeleniny z toho obchodu se nebojím nějaké ´otravy´ – pokud jsem ´doma´, zeleninu a ovoce omyju, ale pokud mám chuť, klidně se zakousnu i do právě zakoupeného jablka…
😉
Šli rodiče ® s asi 3–5 letou holčičkou (M) na procházku a zakecali se…
Najednou si všimli, že děcko něco žvýká…
R: „Máničko, co to jíš?“
M: „Mašo…“
R: „A kde´s ho vzala??“
M: „Šamo přišlo.“
´Holčičce´ je dneska -náct – a to, že na vycházce snědla brouka, ji nepoznamenalo…
;-DD
___
Přílišná ´hygiena´ škodí…
😉

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A co je na neumytém ovoci špatného? Pamatuji jako kluk, kdy jsem kradl jablka(hrušky, třešně…) otřel do trička a s chutí snědl, nebo se kradla mrkev, kedlubny a různá zelenina a jen se to otřelo, šup s tím do huby, jen se musel vyplivnou písek nebo i hlína. Jo dnes, to je jiná, to aby člověk vše poléval špiritusem, aby se z toho nepotento.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Když jsem venku tak kde bych hledal vodu,sním a basta.Čistota půl zdraví špína celý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

I neomyté ovoce je určitě lepší, než ovoce žádné.
Vitamíny v takové podobě jinde nejsou dostupné a mýty (např. o běhajících potkanech ve skladech mezi ovocem) byly dávno vyvráceny. Dnešní sklady jsou totiž hygieniky i samotnými obchodníky natolik kontrolovány, že si hygienické závady nikdo nedovolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Je lepší nejíst žádné ovoce a zeleninu z hydroponických továren.
(např. ze Španělska).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek