postcd

Je lepší,výhodnější přikrývka z jednoho nebo dvou kusů pro manželskou postel?

Nejlepší odpověď
marci1

Pro mě určitě dvě přikrývky. S jednou přikrývkou je to problematičtější, otočíte se, potáhnete přikrývku a partner je bez přikrytí.

Další odpovědi
Drap

Je třeba vyzkoušet. Každému vyhovuje něco jiného.Nedá se paušalizovat.

pusinka50

Každý se rád zachumlá tak, aby se mu snadněji usínalo. A budit se v noci odkrytá jen proto, že partner si k sobě přitáhl celou příkrývku, to fakt ne. Počáteční zaláskovanost rychle přejde a pak je to o pohodlí při spaní. Na tak krátkou dobu zaláskování nemá smysl utrácet peníze za společnou přikrývku. Vždyť můžete i při dvou přikrývkách usínat pod jednou, svoji si dát po straně postele a později, až se otočíte třeba zády, tak se oba zachumlat do té své přikrývky.

Dochy

Záleží na tom, jak rádi se v noci tulíte 😉
Pod jednou velkou se nedá být, pokud jste rozhádaní 😉
Doplňuji:
k tomu že se to nevyplatí: Zatím spíme pod jednou takových… 6? let.
Když to z nějakého důvodu nejde, tak samozřejmě máme záložní řešení 😉
Pokud chcete být přitulení, pak mi dvě malé připadají nepraktické. Jedna je trochu málo a dvě neukormidlujete…

dudu

V počátcích partnerství je pro řadu výhod určitě vhodná jedna připkrývka, později však téměř každý uvítá, že má tu svoji „peřinu“.
Před časem jsme si za větší peníz pořídili prošívané prachové přikrývky a stále si tento krok pochvalujeme. Ložnici téměř nevytápíme, takže možnost zachumlat se a vytvořit svoje hnízdečko je něco báječného.

Lili Marlene

Záleží jak moc jste si s drahou polovičkou blízko :))