Vikičistič

Je lepší v Maďarsku měnit dolary a nebo eura na forinty?

Odpovědi
Pepa25

Je to jedno, takže záleží, co máš k dispozici. Pokud nemáš ani jedno, zvážil bych i možnost vybrat forinty z bankomatu (např. Unicredit to má bez poplatku, pokud vím). A hlavně bych navrhoval platit co nejvíce kartou a měnit jen nezbytné částky.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/