Morčata331

Je lepší Tablet nebo Iphot ?

Nejlepší odpověď
www

Nic takového neznám, asi myslíš tablet a Iphone 😉
Záleží nač chceš zařízení používat primárně.
Málo informací v otázce.
Doplňuji:
Stručně: pokud chceš hlavně telefonovat, iPode. Na kvalitní filmy, videa, hry ap. tablet.

Další odpovědi
Bedy

Pokud máte na mysli iPad, tak to je přece taky tablet, jen s jiným operačním systémem.
Obecně – doporučuju se vyhnout obloukem levným neznačkovým tabletům s operačním systémem Android, protože nejsou příliš kvalitní, jsou velmi poruchové a nedisponují takovým výkonem, aby se s tím dalo „normálně“ pracovat (je to pomalé, seká se to, …).

iPad mini seženete už za nějakých 7 tisíc, což je docela solidní suma na to, že je to od Apple. Jinak velmi dobré tablety se dělají s Windows 8 nebo Windows RT. Ceny jsou od taky od nějakých těch 7 tisíc.

Do 5 tisíc Kč tablet nekupujte. Zbytečně vyhozené peníze za krám.

www

Překlep, v doplnění mělo být iPhone.