tornadolou

Je lepší štěnatům granule střídat nebo zůstavat u jednoho druhu granulí?

Nejlepší odpověď
www

Pro štěňata jsou specielní granule, dávat jim tyto a lepší je zůstat u oblíbené značky, kupovat v obchodech pro zvířata.
Praxe

Další odpovědi
hanca144

nejlepší je zůstat u jedneh granulí asi do věku 1 roku

Drap

Nestřídat, zůstat u jedné značky.- Pokud chcete vyměnit, je to nejlepší postupně a opět zůstat ale u jedné značky.

SonsyMite

pedigree pro štěňta jistě zachutná ;)

Conchus

Náš pes dostává od útlého věku granule jako doplněk k jednomu hlavnímu vařenému jídlu (hovězí, kuřecí, krůtí maso, droby + dostatek nejrůznější zelenina + trocha vložky (rohlík, rýže, atd) značkové kvalitní granule dvou až tří značek. Hlavně s rybím, králičím a dalším masem. Všechno mu báječně chutná. Teď ve 12ti letech pochopitelně granule určené pro seniory.

samicek333

Já bych vyzkoušela, který granule budou chutnat, ale pokud zůstanete pořád u jedněch, pes je přestane žrát, už mu nebudou chutnat, nebo alespoň u nás to tak bylo a to mu taky strašně chutnaly…