Matty.98

Je lepší stahovat hry přes ulozto.cz nebo přes cztorrent.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

přes cztorrent mate vetsi jistotu, ze hra bude fungovat, protoze torrenty jsou moderované a pod každým najdete diskusi i hodnocení … ani z jednoho zdroje vam vsak nebude fungovat online multiplayer.

na ulozto.cz je casto jen nefunkcni binec, velmi casto falesne prejmenovany, zavirovane cracky.

stahovani torrentu je urcite monitorovane protipiratskymi organizacemi (proste proto ze je to technicky velmi snadne), zatimco ulozto (mozna) monitorovane neni – ale to vam nikdo nezaruci.

/////////////­////////////

a tak z toho vychazi, ze daleko lepsi je stahovat hry z legalniho zdroje, treba vybirat tzv. vikendove slevy

na STEAMu > http://store.ste­ampowered.com/

Bezne se tam daji pri sleve (75 – 90%) koupit spickove herni tituly za cenu kolem 100 korun … napriklad minuly vikend to byly spickove RTS strategie Command & Conquer 3:Red Alert/Tiberium wars, 4:Tiberian twilight, kazda jen za neco pod 5 dolarů (cca 90 Kč)