Tw!st

je lepší spát nahý nebo oblečený ?

našel jsem zajímavý článek http://www.elec­tropiknik.cz/ze­na/zdravi/7-vedecky-podlozenych-duvodu-proc-spat-nazi/2015/03/ vždycky jsem spal v pyžamu protože bez něj se potím ale je pravda to s tím tukem v břichu ?

Nejlepší odpověď
postcd

je jednodušší prát pyžamo než cíchy. na druhou stranu oblékání se do pyžma je časově náročnější než zůstat svlečený

Další odpovědi
Elk

Jak se kdo líp cítí!
Článek moc zajímavý není, je to Am fake – tzn. výzkum na p.r.d.

anonym

Podle toho v jakým stavu domů přijdeš.

gecco

Já spávám nahý – nebo skoro nahý…
Ale to dělám už dlouhá léta bez ohledu na výzkumy – prostě je to pohodlnější…
😉

tony2412

každý ať spí tak jak mu to nejvíc vyhovuje!!!

Luxx

já spím nabalená jak na severní pól, bo je mi pořád zima :) a hlavně teplé ponožky, ty musím mít i v létě

Awe

Naučil sem se spát nahý a ta vólnost je k nezaplacení…Nikde nic neškrtí,netlačí a kulky krásně větrají :D Horší je to když příjde návštěva na noc…

Rocker

Spím nahý už asi od 16,takže 25 let.Je to pohodlný,v triku spím jen ve spacáku na vandru.

da ny

Též spím nabalená jako pumpa na zimu :D
Nahota mi nikdy nevyhovovala. To mají v oblibě spíše pánové ;).
V ložnici/pokoji to tedy nikdy ode mne „nezapáchalo“ potem.....
Nemusím prát cíchy 2× týdně ;D.
Každý ať si spí, jak mu to lépe vyhovuje.