jirka F

je lepší si uhry vymáčknout nebo mazat mastičkou?

Nejlepší odpověď
anonym

a)je lepší vymáčknout

Naneštěstí jsi vynechal kategorii „jiná možnost“.
Vidím to trochu složitěji:
obličej napařit, nečistoty opatrně vytlačit, antisepticky ošetřit drobné ranky, pleť obličeje nechat stáhnout a dále použit kvalitní přípravky proti akné.
Asi bych se obrátila na lékárnu.
Pokud tě uhry trápí hodně, tak se nestyď objednat ke kosmetičce. Pleť ti vyčistí a také odborně ošetří. Jen jí předem řekni, jaký máš problém a popřípadě ji informuj, jaký přípravek se přineseš s sebou.

Další odpovědi
Jádrohlod

nechat být

Doplňuji:
Jinak mohou, ale nemusí , vzniknout malé jizvičky , o zarudnutí ani nemluvě. Je to jen maz , který se časem vstřebá. Spíš se zamysli nad úpravou jídelníčku , dá se vypozorovat po čem se tvoří více. Ale jinak hormonům neporučíš, nech přírodě , co její jest! Tož asi tak.

brillant

nechat být

Radomír.cz

a)je lepší vymáčknout