Je lepší si pamatovat nebo vědět kde hledat?

Samozřejmě musí při hledání něco vědět, aby si odfiltroval správné informace.

Nejlepší odpověď
Funna

nejideálnější je si pamatovat, kde to hledat .-)

Další odpovědi
zjentek

..a ta otázka je ještě hlubší o to, jestli má cenu si pamatovat, když to, co platí, zase za čas neplatí. ..tak asi nepamatovat. A nemyslím teď zákony, ale vývoj a s ním spojené názory a věčné návraty k jednoduchosti ,)

bolak

Když víš kde hledat, tak si nemusíš nic pamatovat a nemáš tak těžkou hlavu, problém je, když si nepatmuješ kde hledat.

Emefej

Umět se správně zeptat, je ještě důležitější než vědět, kde hledat.

anonym

Nejlepší je vědět kde hledat a umět se správně zeptat.

david22

Obé je nejlepší.

Larissa

jak kdy. učivo na prověrku je lepší si pamatovat, než vědět, že někde v těch učebnicích odpověd na devátou otázku je…

marci1

No, když nemám možnost hledat, tak s radostí kvituji, že si pamatuji !